zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Oferta detaliczna

     Sklepy firmowe i partnerskie są wizytówką firmy JANAS. Docieramy w ten sposób bezpośrednio do Klientów, prezentując nasze firmowe produkty, oraz produkty naszych partnerów. Wszystkie nasze sklepy gwarantują najwyższy standard obsługi, oraz znakomitą jakość oferowanych produktów w bardzo korzystnych cenach.
Naszą działalność w 1993 r. rozpoczynaliśmy właśnie od handlu detalicznego w naszym pierwszym firmowym sklepie w Czarnym Dunajcu, który działa do tej pory. Przez kolejne lata wychodząc naprzeciw naszym Klientom rozwijaliśmy naszą sieć: powstały kolejne sklepy w Czarnym Dunajcu, Nowym Targu, Mszanie Dolnej, Jordanowie i Krakowie oraz sklepy partnerskie w Odrowążu Podhalańskim i Zakopanem.


     Nasze sklepy oferują szeroki wybór asortymentu: wszystkie produkty firmy JANAS, oraz produkty przez nas dystrybuowane. Codzienne dostawy gwarantują świeżość sprzedawanych towarów. Przestronnie urządzone wnętrza pozwalają na dokonywanie zakupów w komfortowej atmosferze. W trosce o najwyższe zadowolenie naszych Klientów, w zdecydowanej większości sklepów, oferujemy dodatkowe usługi takie jak mielenie mięsa, oraz pakowanie próżniowe.


     Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnych zakupów, a właścicieli sklepów spożywczych zapraszamy do współpracy, która z pewnością zaowocuje wspólną korzyścią.