zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Oferta hurtowa

     Działalność firmy JANAS oparta jest na handlu wysokiej jakości mięsem i wędlinami. Sprzedaż hurtowa jest głównym kierunkiem naszego przedsięwzięcia. Jako dystrybutor i jednocześnie producent cenimy sobie terminowość, oraz dostawę towaru najlepszej jakości w najlepszej cenie.


     W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i różnorodność oferowanych produktów. Wypracowaliśmy model dystrybucji, dzięki któremu możemy zaoferować naszym klientom bardzo duży wybór produktów najważniejszych producentów polskich za możliwie najlepszą cenę. Jesteśmy w stanie zaopatrywać zarówno pojedynczych odbiorców, jak i największe sieci handlowe. Aby w pełni aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, współpracujemy z ponad 60 producentami, zarówno lokalnymi, jak i o ogólnopolskim zasięgu, takimi jak m.in. Olewnik, Madej Wróbel, Duda, Jano, Indykpol, Sława.


     Produkty marki JANAS można kupić w sklepach w województwach małopolskim, podkarpackim, czy śląskim. Posiadamy swoją sieć hurtowni, które stanowią bazę dla dystrybucji towarów z grupy mięso- wędliny- drób, ryb, mrożonek, i produktów garmażeryjnych, przy których prowadzimy również sprzedaż stacjonarną.

 

Nowy Targ

Adres:
ul. Ludźmierska 29
34-400 Nowy Targ

Zamówienia:
telefon: 18 26 106 10          
faks: 18 26 577 85

Myślenice

Adres:
ul. Słowackiego 81b
32-400 Myślenice

Zamówienia:
telefon: 12 274 01 46
telefon/faks: 12 274 01 45

« poprzednia 1 następna »