Wirtualny doradca

Witamy na stronie

FIRMY JANAS

producenta i dystrybutora produktów z grupy mięso - wędliny - drób.

 

Co jest najważniejsze w diecie człowieka? To pytanie, które nurtuje każdego, a odpowiedź jest wbrew pozorom bardzo prosta. Najważniejsza jest zdrowa żywność, która dostarcza niezbędnych wartości odżywczych, dzięki którym organizm może dobrze funkcjonować. Do tego tradycyjna receptura, dobry smak i jak najlepsze wykonanie z zachowaniem bardzo rygorystycznych zasad higieny i kontroli jakości.

Wszystkie te warunki spełnia firma "Janas", w efekcie czego powstają zawsze dobre, zdrowe, bezpieczne o najwyższej jakości produkty - wędliny i mięsa.

Nasze produkty cechuje podhalański regionalizm i tradycyjne metody wytwarzania ze sprawdzonych i specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Posiadamy szeroką gamę produktów bez fosforanów, poddawanych obróbce termicznej w wędzarniach tradycyjnych (wędzenie w zależności od produktu drzewem  bukowym, olchowym lub owocowym), natomiast tradycyjne metody peklowania w połączeniu z niezwykłą kompozycją przypraw, nadają specyficznego charakteru wszystkim naszym produktom, docenianym przez klientów w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Dokładamy wszelkich starań, by produkty przez nas oferowane były tworzone ze składników o jak najwyższej jakości, co staramy się zapewnić przez bardzo rygorystyczne procedury kontroli jakości surowców. Dewiza, którą kierujemy się wytwarzając produkty to "najpierw jakość i smak, później cena". W ten sposób powstało ponad 50 produktów regionalnych, bardzo dobrej jakości, które są wizytówką firmy "Janas". 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Kalendarz

luty
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6