zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Slajd 01 sk Slajd 02 sk Slajd 03 sk

Vitajte na stránkach

FIRMY JANAS

producenta i dystrybutora produktów z grupy mięso - wędliny - drób.

Co jest najważniejsze w diecie człowieka? To pytanie, które nurtuje każdego, a odpowiedź jest wbrew pozorom bardzo prosta. Najważniejsza jest zdrowa żywność, która dostarcza niezbędnych wartości odżywczych, dzięki którym organizm może dobrze funkcjonować. Do tego tradycyjna receptura, dobry smak i jak najlepsze wykonanie z zachowaniem bardzo rygorystycznych zasad higieny i kontroli jakości.

Wszystkie te warunki spełnia firma "Janas", w efekcie czego powstają zawsze dobre, zdrowe, bezpieczne o najwyższej jakości produkty - wędliny i mięsa.

Nasze produkty cechuje podhalański regionalizm i tradycyjne metody wytwarzania ze sprawdzonych i specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Posiadamy szeroką gamę produktów bez fosforanów, poddawanych obróbce termicznej w wędzarniach tradycyjnych (wędzenie w zależności od produktu drzewem  bukowym, olchowym lub owocowym), natomiast tradycyjne metody peklowania w połączeniu z niezwykłą kompozycją przypraw, nadają specyficznego charakteru wszystkim naszym produktom, docenianym przez klientów w całej Polsce, a także poza jej granicami.

Dokładamy wszelkich starań, by produkty przez nas oferowane były tworzone ze składników o jak najwyższej jakości, co staramy się zapewnić przez bardzo rygorystyczne procedury kontroli jakości surowców. Dewiza, którą kierujemy się wytwarzając produkty to "najpierw jakość i smak, później cena". W ten sposób powstało ponad 50 produktów regionalnych, bardzo dobrej jakości, które są wizytówką firmy "Janas". 

naše ocenenie

BGP
BGP
rzetelna firma
euro firma