zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Aktualności

Kiełbasa krucha, czysto wieprzowa, wędzona. Bardzo wartościowa, nie zawiera fosforanów, karagenu, soi, glutenu. Swój wyraźny smak zawdzięcza dodanym przyprawom, takim jak czosnek, majeranek, pieprz. Idealna zarówno na zimno, jak i na gorąco.

Kabanos drobiowy to produkt niskowydajny, uzyskany z mięsa z fileta drobiowego, z dodatkiem wieprzowiny. Kabanos drobiowy jest długo podsuszany, przez co jest wspaniale kruchy i łamliwy. Produkowany jest w postaci długich, cienkich lasek, dzięki czemu idealnie nadaje się na przekąskę.

Piecuch to pyszna pieczeń wieprzowo-wołowa z kawałkami warzyw. Swój wyjątkowy aromat zawdzięcza pikantnej posypce z dodatkiem gorczycy, pieprzu i papryczki chilli. Jej wyśmienity smak sprawia, że idealnie nadaje się jako dodatek do kanapek.

Zainspirowani szczególnymi potrzebami żywieniowymi najmłodszych, stworzyliśmy specjalne, wysokojakościowe parówki dla dzieci, z dużym udziałem (82%) prawdziwego mięsa drobiowego i wieprzowego. Parówki te są wolne od dodatków chemicznych, dzięki czemu są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

Coraz więcej Polaków chce wiedzieć, skąd pochodzi mięso, które przyrządzają. Ogólnopolski tygodnik Newsweek w najnowszym numerze nr 30/2015 porusza kwestię certyfikowanych wyrobów i przetworów mięsnych podpowiadając jednocześnie, gdzie należy szukać mięs znakomitej jakości.

Dowiedz się dlaczego mięso z kurczaka jest cennym elementem codziennej diety...

Kęski z piekarnika to produkt wyprodukowany z surowca drobiowego, konkretnie z udźca z kurczaka  z kością. Peklowany, przyprawiony na ostro. Kęski są produktem pieczonym (nie wędzonym), niskowydajnym. Z około 120 g surowca drobiowego powstaje 100 g produktu gotowego. Pakowane są w MAP po około 0,60 kg.

Szynka zamkowa wyprodukowana została z wyselekcjonowanych elementów mięsa wieprzowego. Szynka sznurowana jest ręcznie przędzą wędzarniczą, wędzona dymem z drewna bukowo-olchowego, któremu zawdzięcza wspaniały smak. Produkt nie zawiera fosforanów i karagenu. Z około 108 g mięsa wieprzowego wyprodukowano 100 g produktu gotowego.

« poprzednia 1 2 3 następna »