zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Klientom i Współpracownikom wszystkiego, co najlepsze: pogodny ducha, rodzinnej, świątecznej atmsfery, smacznego jajka i suto zastawionych stołów. Wesołego Alleluja!

Bochenek szynki to produkt z najwyższej jakości mięsa wieprzowego. Kruchy, kształtem przypominający bochenek chleba, wędzony na złoto dymem z drewna bukowo - olchowego, a następnie parzony, nie zawiera fosforanów lecz kompozycję naturalnych przypraw, przez co niesamowicie pachnie i smakuje. Idealny do zjedzenia z codzienną kromką chleba.

Delikatne i soczyste mięso schabowe, sznurowane przędzą, wędzone na złoto i parzone. Dominujacą przyprawą jest liść laurowy, którego aromat jest mocno wyczuwalny, a schab zyskuje wyjątkowy i niepowtarzalny smak.

Kiełbasa firmowa drobiowa jest to kielbasa z najwyższej jakości mięsa drobiowego, z dodatkiem męsa wieprzowego. Dzięki wędzeniu i parzeniu nabrała doskonałej kruchości i soczystości. Jest produktem o apetycznym aromacie przypraw, z wyczuwalnym czosnkowym akcentem. Sprawdzi się na gorąco, jak również w roli przekąski.

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas Bożego Narodzenia był okazją do odpoczynku i zadumy, wypełnił serca nadzieją i dodał sił.

Niech Nowy Rok 2017 przyniesie wszelką pomyślność, nieprzemijające szczęście a także spełnienie nawet najskrytszych marzeń.

Kiełbasa pieczona z fileta jest kiełbasą drobiowo-wieprzową, wędzoną dymem z drewna bukowego w tradycyjnej wędzarni. Obficie doprawiona, z widocznym na przekroju grubo mielonym pieprzem.  Idealna na zimno, dlatego sprawdzi się jako przekąska na każdą porę dnia, kiedy pojawi się ochota na coś smakowitego. Serdecznie zachęcamy...

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że firma JANAS została wyróżniona prestiżowym certyfikatem CIRF Innowacyjna i Rzetelna Firma 2016 otrzymując tytuł EURO FIRMA FAIR PLAY.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom, wszystkiego co najlepsze i najprzyjemniejsze, rodzinnej atmosfery, szczęścia osobistego, pogody ducha, smacznego święconego jajka i suto zastawionych stołów...