zamówienia
Zakłady Mięsne Janas
Góralka
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3

Dział Handlowy

handel@firmajanas.pl

 

Generalny Menadżer Sprzedaży kategorii drób

Anna Kantor
telefon: 667 600 780
faks: 18 261 06 35
e-mail: akantor@firmajanas.pl

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Obszar Nowy Sącz, Maków Podhalański, powiaty nowosądecki i suski

Mirosław Spyra 
telefon: 608 650 034
faks: 18 261 06 35
e-mail: mspyra@firmajanas.pl

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży 

Obszar powiat tatrzański - Zakopane, Kościelisko, Poronin, Bukowina Tatrzańska, Biały Dunajec

Łukasz Ligas
telefon: 667 600 756
faks: 18 261 06 35
e-mail: lligas@firmajanas.pl

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Obszar powiat gorlicki, tarnowski

Marta Cabała
telefon: 608 650 034
faks: 18 261 06 35
e-mail: mcabala@firmajanas.pl


Regionalny Menadżer Sprzedaży

Obszar Nowy Targ, Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Łapsze Niżne

Ewa Pawlik
telefon: 667 700 194
faks: 18 261 06 35

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Obszar Rabka - Zdrój, Raba Wyżna, Spytkowice, Orawa, Limanowa, powiat limanowski 

Anna Nowobilska

telefon: 667 600 778
e-mail: anowobilska@firmajanas.pl

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży 

Myślenice, Wadowice, powiaty:  myślenicki, wadowicki, oświęcimski i suski

Arkadiusz Golba

telefon: 667 600 754
faks: 12 274 01 45
e-mail: agolba@firmajanas.pl

 

Regionalny Menadżer Sprzedaży

Obszar Kraków, Kraków - Nowa Huta, Wieliczka, Bochnia, Dobczyce

Karolina Bartosz

telefon: 667 601 862
faks: 12 274 01 45
e-mail: kbartosz@firmajanas.pl

 

Sprzedaż exportowa: Słowacja, Czechy

Regionálny Radiateľ

Jacek Langer

telefon: 533 399 949
e-mail: jlanger@firmajanas.pl

 

Sprzedaż Exportowa: Węgry

Az exportértékesítés Magyarország

Mówimy/Azt mondjuk
EN/PL : Jakub Janas : 667 600 750
DE/PL : Małgorzata Dziedzic : 533 399 936
PL : Anna Kantor : 667 600 780

 

Kierownik ds. sieci sklepów

Barbara Bus

telefon: 605 354 069
e-mail: bbus@firmajanas.pl